Tepe Lift

Silivri, Çerkezköy ve Çorlu bölgesinde asansör montajı, asansör kabin imalatı, asansör bakım hizmetleri ve asansör modernizasyonu gibi hizmetlerde asansör ile ilgili her alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Tepe Lift olarak, deneyim birikimimizi birleştirerek, bugün daha güçlü ve kararlı adımlarla yolumuza devam etmekteyiz. Asansör sektörüne edindiğimiz tecrübe ve bilgi donanımı ile her türlü asansörün montaj, revizyon, projelendirme ve bakım hizmetini en gelişmiş teknoloji ürünlerini kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerine en kaliteli ve en hızlı hizmet anlayışını öncelikli olarak hedeflemekteyiz.

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla, her elemanımızı özenle eğitmekteyiz. Ürün kalitemiz ise her koşulda piyasadaki en sağlam parçalardan oluşmaktadır.


Vizyon

Tepe Lift ailesi olarak, çözüm odaklı çalışma ilkemiz, müşteri odaklı hizmet prensibimiz ve her türlü soru ve sorununuzda çözümün bir parçası olabilmek temel hedefimizdir.

Misyon

Asansör hizmetleri temel olarak insan can güvenliğine hizmet etmektedir. Dünya standartlarına uygun malzemeleri, dünya standartlarına uygun hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.


Lokasyon

  • ADRES Alibey Mah Zikri Memiş Sokak No:4C Silivri/İstanbul / Türkiye
  • TELEFON: 0212 861 04 44
  • E-MAİL: info@tepelift.com.tr