Bakım/Servis

7/24 Kaliteli Kesintisiz Servis Güvencesi 

Tepe Lift, servis hizmetleri ile hedefimiz asansörünüzün ömrü boyunca ilk günkü gibi güvenli, konforlu ve performanslı çalışmasını sağlamaktır. Tepe Lift, bu amaçla sağlıklı işleyen süreçler oluşturmuştur ve bu süreçler kalite yönetim sistemi içerisinde güvence altına alınmıştır.


Sağlam Altyapı ile Hedefe Ulaşmak 


Her geçen gün artan müşteri portföyümüzün temel sebebi, etkin servis yönetimimizdir. Asansör başına düşen servis sorumlusu, servis asistanı, servis teknisyeni sayımız, araçlar ve ekipman sayıları ve eğitici personel sayıları aynı kalmaktadır. Sistemli çalışmanın karşılığını karlılık olarak almakta bunu da direkt olarak fiyatlarımıza yansıtmaktayız.

 

Servis yönetimi için özel tasarlanmış ERP programımız ile asansörlerimiz ile ilgili her türlü bilgiye anında ulaşabilmekte rapor hazırlayıp (haftalık, aylık, yıllık) sizlere sunabilmekteyiz.


Montaj

Asansörlerinizin üretim kalitesi kadar önemli bir aşama olan montaj aşaması ehil ellerde ve güvenli bir şekilde yapılmalıdır. Mekanik ve elektronik aksamınız ne kadar iyi malzemelerden oluşursa oluşsun montaj işçiliği nitelikli değilse asansör ömrü ciddi oranda düşecektir. İyi bir montaj, asansörün randımanlı, emniyetli, güvenli ve uzun ömürlü olmasını sağlar, kazaların oluşturacak durumların önüne geçilmiş olur.

Modern, kaliteli günümüz standartlarına uygun ürün yelpazemiz ve uzman montaj/revizyon ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Montaj ile ilgili çalışmalarımızı müşterilerimizin isteklerine en uygun şekilde projelendirilip, bu projeye uygun olarak montajı tamamlayarak eksiksiz bir şekilde teslim etmekteyiz.

Modernizasyon

Modernizasyon Neden Gerekli?

Şehirdeki binaların eskimesi ile birlikte bir kentsel dönüşüm ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bu hareket kapsamında belli bir yaş üstü binalar yenilenmektedir. Ancak bu kapsamda değerlendirilmeyen eski binaların asansör yenileme ihtiyacı kapsamında modernizasyon çalışması yapılmaktadır. Her gün ihtiyaç duyduğumuz ulaşım gereksinimlerimizi karşılayan cihazlardır. Asansörleri güven içinde ve en iyi performansla kullanabilmemiz, sağlıklı işleyen servis ve modernizasyon süreçlerinin birbirleriyle ilişkili yürütülmesi sonucu gerçekleşmektedir.

Güvenliğinizi Yükseltin

Tepe Lift olarak müşterilerimizin güvenliği temel unsurumuzdur. Asansör üreticileri ve servis sağlayıcılarına getirilen temel standartlar bu konuda her zaman rehberimiz olmuştur. Binanızda ulaşım gereksiniminin en üst seviyede kesintisiz karşılanabilmesi önemlidir. 

Proje

Asansör firmaları, yeni yapılarda asansör yerleşim planına göre işlem yaparlar. Asansör yerleşim planının çıkarılması için söz konusu yapı incelenerek, kuyu derinliği, asansörün temel özellikleri de incelenerek projelendirilir.

Bu aşamada Tepe Lift olarak mühendis ekibimiz ile projelendirme hizmeti de vermekteyiz. Projelendirme hizmetimizin ardından istenirse montaj hizmeti de sağlayarak işinizin asansör kısmı ile ilgili tüm iş yükünü devralabiliriz. Böylece işinize daha rahat odaklanabilirsiniz.